Akademik Hukuk & Danışmanlık olarak vermiş olduğumuz hukuki hizmetlerin daha kaliteli, sağlam ve hızlı olması için kadromuzu sürekli büyütüyoruz. Çeşitli kariyer kademelerine ayırdığımız kadrolarımıza, ofisimize değer katacak avukat, stajyer avukat  ve diğer başvuru alanlarında görev yapabilecek kişiler aşağıdaki formu uygun şekilde doldurduklarında ve CV gönderdiklerinde ihtiyaç kapsamında değerlendiriyoruz.

Aşamaları gösterilen aşağıdaki sürece dahil olmak için belirlenen kadrolarımız şunlardır:

  • Avukatlık : Yasal stajını tamamlamış ve artık bazı alanlarda kazanımları elde etmiş kişilerdir. Yasal staj sonrası avukat olarak çalışılan süreye göre ofisimiz kariyer basamaklarından başlamaktadır. Bu basamaklar kıdemsiz avukat, avukat, kıdemli avukat, yönetici avukat ve ortak avukatlardan oluşmaktadır.
  • Stajyer Avukatlık: Hukuk fakültesi mezuniyeti sonrası baro tarafından ilgili işlemlerin tamamlanması sonrası resmi stajyer avukat statüsü kazanan kişilerdir. Ofisimizde kıdemsiz stajyer ve kıdemli stajyer olarak iki basamakta görev yapmaktadır.
  • Yaz Stajı: Halihazırda hukuk fakültesine devam eden potansiyel meslektaşlarımız için uygun koşullarda mesleği tanıma fırsatı verecek staj programımız için her yıl sınırlı sayıda hukuk öğrencisi davet edilmektedir.
  • Yazarlık: Sitemizde yer alan makaleler ile bu hususlarda araştırma yapanlara katkı sunmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda atıf ve alıntı kurallarına uygun bir şekilde ve yeterliliği tarafımızca kabul edilen makaleler yazdırılması amaçlanmaktadır. Yazar olarak yer almak isteyen ve bu sayede gelir elde etmek isteyenler başvuru yapabilir.
  • Diğer: Yönetici asistanı, sekreter, iş ortağı, danışmanlık gibi kadrolar için de başvuru yapılabilir. Her başvuru münferiden değerlendirilerek dönüş yapılacaktır.

Bütün başvuru süreçlerimiz aşağıda belirtilen form ve göndereceğiniz CV üzerinden yürütülmektedir. Bu sebeple form eksiksiz doldurulmalıdır. Bu formda bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı hususlarla ilgili başvurularınız varsa [email protected] adresimize mail atabilirsiniz.

Başvuru Süreci

1. Adım

Online Başvuru Formunu Doldurun

2. Adım

Özgeçmiş ve Motivasyon Mektubunuzu Yükleyin

3. Adım

Başvurunuzu İnceleyin ve Gönderin

4. Adım

Değerlendirme Süreci

5. Adım

Geri Bildirim ve Mülakat

Kariyer Başvuru Formu

Max 10MB, jpg, jpeg, png, pdf türleri desteklenmektedir.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.